Swiftkey, czyli usprawnij swój Android

Nasze telefony, szczególnie te nowsze, służą nam w przeróżnych celach. Już teraz możemy dzięki nim załatwiać wiele spraw, odszukiwać informacje, korzystać z różnych aplikacji, które mają na celu ułatwić nam niektóre czynności w życiu. Jednakowoż, powstają problemy, które zostają rozwiązane prostymi sposobami.

Jednym z żywotnych problemów telefonów typu smartfon, to brak klawiatury normalnej, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. Jest tylko klawiatura na ekranie. Nie pisze się na niej dobrze, a i nie za szybko. Swiftkey to aplikacja, która powstała na system Android, aby usprawnić nam pisanie wiadomości. Jest ona bardzo funkcjonalna. Sama potrafi nam podpowiedzieć jakiego słowa brakuje, nawet bez wpisywania pierwszych liter tego słowa.

Nie zawsze trafi, jednak często tak się zdarzy. Ponadto, ma bardzo ciekawą opcję, a mianowicie poprawianie błędów w wyrazach. Nie musimy wtedy cofać się do poprzednich słów, a od razu mamy gotowy tekst do wysłania. Swiftkey jest bardzo dobrą aplikacją na Android, dlatego też wiele osób z niej korzysta.

Reklamy

Możliwość komentowania Swiftkey, czyli usprawnij swój Android została wyłączona

Filed under Uncategorized

Możliwość komentowania jest wyłączona.