Obowiązkowa aplikacja na Android, czyli Swiftkey

Kiedy musimy szybko napisać i wysłać wiadomość, szczególnie jeżeli chodzi o telefony bez standardowej klawiatury, taka operacja wydaje się być trudniejsza. Przeważnie ekran dotykowy wolno reaguje na dotyk, szczególnie jeżeli chodzi o klawiaturę ekranową. Jednakże jest na to sposób.

Jeżeli mamy w telefonie system Android, możemy pobrać sobie aplikacje, która nosi nazwę Swiftkey. Jest to program ułatwiający maksymalnie pisanie wiadomości na telefonach bez klawiatury. Tutaj możemy szybko wysłać wiadomość sms. Aplikacja Swiftkey jest bardzo funkcjonalna, ponieważ podpowiada nam, już po wprowadzeniu pierwszych liter wyrazu, jaki wyraz powinniśmy wstawić. Jest to inteligenta aplikacja, która pomaga również w kwestiach dotyczących ewentualnych pomyłek.

Poprawia ona za nas błędnie wprowadzone wyrazy, co bardzo upraszcza i przyspiesza czynność pisania wiadomości sms i nie tylko. A więc, jeśli mamy telefon z systemem Android i chcemy szybko, łatwo i skutecznie pisać wiadomości, będziemy musieli zaopatrzyć się w aplikację Swiftkey.

Reklamy

Możliwość komentowania Obowiązkowa aplikacja na Android, czyli Swiftkey została wyłączona

Filed under Uncategorized

Możliwość komentowania jest wyłączona.