Aplikacja Swiftkey, czyli jak poradzić sobie ze żmudnym pisaniem sms’ów

Nasze telefony przeważnie wyposażone są w klawiatury. Jednak coraz częściej zdarza się, szczególnie w nowszych modelach, że nie ma czegoś takiego jak standardowa klawiatura z przyciskami. Przeważnie rzecz ma miejsce w smartfonach, gdzie są tylko ekrany dotykowe, pozbawione przycisków.

Na takiej klawiaturze ekranowej, przeważnie pisze się bardzo niewygodnie, a co najgorsze, wolno. Jest jednak sposób na ten problem, szczególnie jeżeli ktoś ma zainstalowany system Android. Jest aplikacja, która nazywa się Swiftkey i jest to aplikacja, która zastępuje standardową klawiaturę na ekranie naszego smartfona. Jest ona bardzo dobra, ponieważ ułatwia wiele kwestii związanych z pisaniem. Pierwszą zaletą będzie szybkość pisania, chociażby wiadomości sms.

Aplikacja Swiftkey sama podpowiada nam jaki wyraz mamy zamieścić. Oczywiście, robi to na podstawie już napisanego tekstu. Ponadto, jeżeli znajdzie w naszym pisaniu drobne pomyłki, to również je poprawi. Swiftkey będzie niezbędnym narzędziem na walkę z mozolnymi klawiaturami.

Reklamy

Możliwość komentowania Aplikacja Swiftkey, czyli jak poradzić sobie ze żmudnym pisaniem sms’ów została wyłączona

Filed under Uncategorized

Możliwość komentowania jest wyłączona.