Swiftkey, czyli aplikacja na android

Pisanie wiadomości sms może być dosyć skomplikowane na niektórych telefonach. Szczególnie smartfony, które mają tylko ekrany dotykowe, zamiast normalnych przycisków, będą oporne na sprawne pisanie wiadomości sms. Jest jednak na to pewien sposób. Jeżeli twój telefon posiada oprogramowanie typu android, możesz z powodzeniem zaopatrzyć się w aplikacje Swiftkey i korzystać z ekranowej klawiatury, która będzie o niebo lepsza, niż już dostępna w telefonie.

Jeśli nie masz czasu na to, aby tracić go na żmudne pisanie smsów, musisz przemyśleć integrację swojego systemu na telefonie z tą właśnie aplikacją. Swiftkey ma również opcję, która poprawia za nas błędne wyrazy, co może nam zaoszczędzić czas, który przeznaczylibyśmy na nanoszenie koniecznych poprawek.

Ponadto, aplikacja na androida podpowiada nam wyrazy, które mamy wstawić, ponieważ już po pierwszych literach rozpoznaje, jakie słowo chcemy wpisać dalej. Aplikacja na android Swiftkey jest więc bardzo potrzebna dla osób, które cenią sobie swój własny czas.

Reklamy

Możliwość komentowania Swiftkey, czyli aplikacja na android została wyłączona

Filed under Uncategorized

Możliwość komentowania jest wyłączona.